חדשות

צילום: רדי רובינשטיין, באדיבות ארכיון התיאטרון הבימה

כרטיסי תיאטרונ'קלה: 20 כרטיסים מוזלים לצעירים לכל הצגה של "מלאכת החיים" בתיאטרון הבימה

28/11/2022

לקבלת קוד הנחה לכרטיסים ב-30 ש"ח ל"מלאכת החיים" בתיאטרון הבימה, בתאריכים 4-6.12.22 ו-1-4.1.23 - יש להיכנס ללינק המצורף ולמלא את הפרטים. ההטבה תקפה רק עבור צעירות וצעירים עד גיל 25.

במסגרת המיזם של עזבון חנוך לוין "כרטיסי תיאטרונ'קלה", בשיתוף התיאטראות הרפרטואריים בישראל, מונגשת הצפייה ביצירות של לוין לצעירות וצעירים. כעת, מצטרפת לרפרטואר ההצגות שבמיזם גם הקומדיה המצליחה "מלאכת החיים", שעלתה בשבוע שעבר בהפקה חדשה בתיאטרון הלאומי הבימה. בהצגה החדשה בבימויו של משה קפטן, מככבים יגאל נאור בתפקיד יונה פופך, חנה לאסלו ומיקי קם שמגלמות את התפקיד של לביבה, ודב רייזר בתפקיד גונקל. 

20 כרטיסים לכל הצגה ינתנו לצעירים בעלות מוזלת של 30 ש"ח בלבד. כדי לקבל את ההטבה יש למלא את הטופס בלינק - הראשונים יזכו. שימו לב: רק צעירים עד גיל 25 יכולים לזכות בכרטיס או שניים על פי הבקשה שנקבל. התאריכים הזמינים כעת להרשמה הם: 4-6.12.22 ו-1-4.1.23. הרכישה מתבצעת עם קוד לאחר ההרשמה באתר תיאטרון הבימה. 

בחודש שעבר צפו במסגרת הפרויקט 70 צעירים וצעירות בהצגת המופת "אשכבה", מאת לוין ובבימויו, שמופיעה מזה 23 שנים על במת התיאטרון הקאמרי של תל אביב.

צילום: רדי רובינשטיין, באדיבות התיאטרון הבימה.