חדשות

צילום: יוסי צבקר

פרק חדש בפודקאסט של התיאטרון הקאמרי על הסיפורים שמאחורי הקלעים של ההצגה המופתית מאת חנוך לוין ובבימויו "אשכבה"

20/3/2023

פרק חדש של "הקיר הרביעי", הפודקאסט של התיאטרון הקאמרי, עוסק בסיפורים שמאחורי הקלעים של הצגת המופת "אשכבה" מאת חנוך לוין ובבימויו.

בתחילת הפרק מספרת אודיה קורן בהתרגשות על הפעם הראשונה שצפתה בהצגה בערב מיוחד לפני הבכורה, במרץ 1999. לחזרה החגיגית הוזמנו כל השחקנים ששיחקו בהצגותיו של לוין, ואודיה הייתה ביניהם. "כשההצגה הסתיימה לא יכולתי לקום מהכיסא. היה לי ברור כמו לכל מי שנכח באולם, שלאשכבה יצטרכו להמציא מילה מיוחדת שתתאר אותה, כי "הצגת תיאטרון" לא מספיקה", אמרה אודיה.

בשנים האחרונות משתתפת אודיה ב״אשכבה״ בתפקידים שונים. למרות השנים הרבות שחלפו ולמרות שהשחקנים בקאסט התחלפו לאורך השנים, ממשיכה ההצגה בבימויו של חנוך לוין להופיע על במת התיאטרון הקאמרי 24 שנים.

בהצגה משתתפים ומשתתפות: אסתי קוסוביצקי, רמי ברוך, נדב אסולין, פלורנס בלוך/ אודיה קורן, דינה בליי, טל בן בינה/ ארנית מרק, אירית בשן, רונית זלוטין, יצחק חיזקיה/ דויד בילנקה, שני טרייסטמן, אבי טרמין, שמעון מימרן/ שלומי אברהם, יובל סגל, גבי עמרני, סיגלית פוקס, שי פיינברג/ אסף סולומון, יעל צבי, סיימון קריכלי, רומן קריכלי, יוסי רחמני, סנדרה שונוולד.

עוד על הסיפורים שנשארו מאחורי הקלעים של ההצגה, בפרק החדש, מוזמנים.ות להאזין - בלינק

התמונה באדיבות ארכיון התיאטרון הקאמרי, צילום: יוסי צבקר