כתבים

רווק הגון ורווקה שוחרת-בריאות

[בתיה יושבת בבית קפה. נכנס עקיבא. כיוון שזו פגישה עיוורת, הוא מהסס]

עקיבא בתיה?

בתיה [מהנהנת]

עקיבא?

עקיבא נעים מאוד, עקיבא.

בתיה שב.

עקיבא לפני שאני יושב אני רוצה להגיד לך משהו. קבענו פגישה עיוורת, אנחנו בכלל לא מכירים, וחשבתי שיהיה נכון אם אהיה הגון וגלוי איתך מייד מן ההתחלה. אני רוצה שתדעי שכבר עשר שנים, כשאני עושה התעמלות, אני סובל מגירודים חריפים ב, תסלחי לי, פי הטבעת. עשו לי את כל הבדיקות האפשריות ולא מצאו שום סיבה, כנראה זה באמת משהו פעוט, אבל היה חשוב לי להיות ישר איתך, לא להסתיר דברים, כזה אני, שלא תגידי שרימיתי, שהבטחתי שאין לי גירודים אחרי התעמלות בשעה שיש לי. ואגב, זה קורה רק בימי קיץ תמים ולחים במיוחד. כעת, למשל, בסתיו, לא מגרד לי בכלל. הסיבה היא כנראה השערות סְביב, תסלחי לי, פי הטבעת שצוברות לחות, יחד עם העובדה שהשריר נמתח ומתכווץ תוך כדי תרגילי ההתעמלות. זהו, פרקתי מה שהיה לי להגיד, הוקל לי. שאשב?

בתיה [קמה ועומדת מולו]

עקיבא, אני מעריכה מאוד את כנותך ויושרך, ואני רוצה לומר לך שאני די עוסקת בעניינים האלה, ותדע לך שהסימן היחיד והאמיתי לתזונה נכונה הוא שאחרי הַ, תסלח לי, יציאה, אתה לא צריך בכלל, תסלח לי, לנגב את הַ, תסלח לי, רקטום. גם סוס או פרה לא זקוקים לְ, תסלח לי, לנגב את הַ, תסלח לי, רקטום, כי הם אוכלים נכון, הם לא אוכלים את כל הזבל שאנחנו בולעים, ולכן הַ, תסלח לי, קקי שלהם הוא נכון, אין לו, תסלח לי, ריח כמו לַ, תסלח לי, קקי שלנו. קת למשל את הַ, תסלח לי, קקי של תינוק כשהוא עוד יונק, אין לו כמעט, תסלח לי, ריח, אבל אחרי שהוא מתחיל לאכול סוכר וממתקים ובשר אתה מריח את הַ, תסלח לי, קקי שלו ומתעלף, ואני אישית חותרת להגיע לְ, תסלח לי, ריח של, תסלח לי, קקי של תינוק, ולהיכנס לְ, תסלח לי, בית-כיסא לַ, תסלח לי, יציאה הגדולה של הבוקר ולא להצטרך לְ, תסלח לי, לנגב בכלל את הַ, תסלח לי, רקטום.

עקיבא תסלחי לי שאני שואל, אבל כשאת נכנסת בבוקר לְ, תסלחי לי, ועושה את הַ, תסלחי לי, את לא מרגישה שום לחץ על הַ, תסלחי לי, לפני הַ, תסלחי לי?

בתיה לא לפני התסלחי לי ולא אחרי התסלחי לי.

עקיבא ויש לך תסלחי לי מוצק או תסלחי לי רך?

בתיה לא מוצק ולא רך, התסלחי לי הוא מדיום ועטוף בקרום מוצק אבל פריך ויוצא מייד בלי בעיות ישר לאחר התסלחי לי הקטן למרות שאין כמובן כל קשר בין התסלחי לי הגדול לתסלחי לי הקטן. אם אצליח - ולזה אני חותרת - להגיע לתסלחי לי הגדול בבוקר מבלי שאצטרך שום נייר לתסלחי לי, אז אדע ששריר התסלחי לי עובד נכון, וזה הרי המפתח לבריאות מפני שהתסלחי לי הזה נחשב לפתח הכי חשוב בגופנו לניקוי הגוף ואריכות ימים.

עקיבא ותסלחי לי שאני קופץ נושא, אבל חשוב לי לא להיות במתח, כי מתח מגרה לי מייד את השלפוחית - את עוד תרצי להיפגש איתי אי-פעם בחיי אחרי הפגישה הזאת?

בתיה בוא ניפרד בידידות.

עקיבא בגלל הגירוד בפי הטבעת?

בתיה בכלל לא. אתה בחור הגון וגלוי ותופס עניין ותענוג לשוחח איתך והכל, אבל... בוא ניפרד בידידות.

עקיבא כן. גם את, את יודעת, בריאות-בריאות, אבל... ניפרד בידידות. שלום.

בתיה שלום.

[נפרדים]